41.00 kr
Beskrivning
Kompakt reparationskit för cykel i PP box, enkelt att ta med sig. Setet innehåller 1 skiftnyckel i aluminiumlegering, 2 däckspakar, 1 tub med lim, 2 ventilkåpor, 2 ventilrör, 1 rasp, 5 lagningslappar.
Mer information
| Vikt | 72 g |
|---|---|
| Dimensioner | 11 × 9 × 2.7 cm |
| Colour | genomskinlig |
| Material | PP |
| Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll |
| EAN | 8714612126455 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 40 x 70 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 11 x 9 x 2.7 cm |






