62.00 kr
Beskrivning
Bärbar laddare med dubbla USB-portar och integrerad LED-ljus på utsidan. Output: 5V / 2.1A
Mer information
| Vikt | 16 g |
|---|---|
| Dimensioner | 7 cm |
| Colour | blå, vit |
| Material | ABS |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med direktiv EN 50498 om elektronisk utrustning för eftermontering i fordon |
| EAN | 8714612088715, 8714612094938 |
| Packaging | individuall box |
| Print technique | Doming |
| Max print area | 27 x 27 mm |
| Max colors | 4 |
| Dimensions | 7 x ø 3.5 cm |









