516.00 kr
Mer information
| Vikt | 739 g |
|---|---|
| Dimensioner | 24.3 × 6.7 × 8.4 cm |
| Colour | Brun |
| Material | Bambu, ABS |
| Compliance | Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen |
| EAN | 8714612122297 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | CO2 gravyr |
| Max print area | 145 x 45 mm |
| Max colors | 1 |
| Dimensions | 24.3 x 6.7 x 8.4 cm |






