216.00 kr
Beskrivning
PC USB stereo-headset med in-line ljudkort och volym/mute-kontroll har ett ypperligt stereoljud och mikrofonen säkerställer att konversationen flyter på tydligt under samtalet. Detta lättvikt over-ear headset i ABS är designat för långvarigt, dagligt bruk och är kompatibelt med PC och Mac®. Med 2 meter USB A kabel för optimal anslutning med alla datorer. Perfekt för både samtal och videosamtal.
Mer information
| Vikt | 214 g |
|---|---|
| Dimensioner | 14.2 × 7.2 × 19 cm |
| Colour | Svart |
| Material | ABS, TPE |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser |
| EAN | 8714612122327 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 10 x 25 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 14.2 x 7.2 x 19 cm |






