516.00 kr
Beskrivning
Smidig hörlur som underlättar din vardag, genom BT-teknik slipper du sladdar. Mjuka kuddar som gör att du kan bära hörlurarna under en lång tid och integrerat kontrollsystem för enkel användning. Dessutom inbyggd mikrofon för att ringa/ta emot samtal.
Mer information
| Vikt | 248.1 g |
|---|---|
| Dimensioner | 15.5 × 5.5 × 17 cm |
| Colour | Vit |
| Material | ABS, PU |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med batteridirektivet 2006/66EC, Överensstämmelse med direktiv 2002/96/EC om avfall som utgörs av eller innehåller elektriska eller elektroniska produkter, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612082256 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 20 x 35 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 15.5 x 5.5 x 17 cm |






