77.00 kr
Beskrivning
3W trådlös högtalare. Stomme i ABS och tyggaller, gummiremsor på högtalarbottnen för förhöjd ljudkvalitet och bättre grepp. Batteriet på 400 mAh ger en speltid på upp till tre timmar på en laddning, räckvidd upp till på 10 meter med BT 2.1. Inklusive micro-kabel för laddning av högtalaren. Ljudkabel medföljer för anslutning av enheten till mobiltelefoner utan trådlös anslutning. Kan användas med alla mobiltelefoner.
Mer information
| Vikt | 200 g |
|---|---|
| Dimensioner | 10.5 × 8 × 3.5 cm |
| Colour | Svart |
| Material | ABS |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar |
| EAN | 8714612108475 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 20 x 40 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 10.5 x 8 x 3.5 cm |






