257.00 kr
Beskrivning
Ett perfekt set för bilen så att du kan ladda telefonen medan du kör. Den extra starka mobilhållaren har en integrerad 10W trådlös laddare som erbjuder extra snabb laddning. Inkl. en Quick Charge 3.0 billaddare som behöver anslutas till den trådlösa laddaren. Billaddaren har en extra USB port vilket möjliggör för passagerare att ladda sin egen telefon med sin laddningskabel. Setet inkluderar en 100 cm micro USB kabel för att ansluta den trådlösa laddaren. Input: 5V/1.5A 9V/1.67A, output: 5V/1.A, 9V/1.12A. Billaddare: Input: 12-24V, Output QC port: 9V/2A,vanlig USB: 5V/2.4A.
Mer information
| Vikt | 115 g |
|---|---|
| Dimensioner | 10.6 × 9.2 × 7 cm |
| Colour | Svart |
| Material | ABS, Aluminium |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med direktiv EN 50498 om elektronisk utrustning för eftermontering i fordon, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Låg energiförbrukning i standby-läge, Användning av hållbara A-klass material, Temperaturreglering mot överhettning, Skydd mot skador på grund av kortslutning, Skydd mot toppvärden för elöverföring till enheter, Skydd mot överbelastning av mobilenheter, Upptäckt av andra främmande föremål förutom mobilenheter, skyddar på så sätt laddare och enheter. |
| EAN | 8714612110461 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 30 x 45 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 10.6 x 9.2 x 7 cm |






