39.00 kr
Beskrivning
Bärbar laddare som har två USB-kontakter, utgång 5V / 2.4A för din smartphone och utgång 5V / 2.4 A för din tablet/surfplatta.
Mer information
| Vikt | 25 g |
|---|---|
| Dimensioner | 4.2 × 3.3 × 6.7 cm |
| Colour | Svart, Vit |
| Material | ABS |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med direktiv EN 50498 om elektronisk utrustning för eftermontering i fordon, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612078709, 8714612078716, 8714612078723, 8714612078747 |
| Packaging | individuall box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 10 x 20 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 4.2 x 3.3 x 6.7 cm |















