187.00 kr
Beskrivning
Detta set om 4 delar har allt du behöver för att öppna, servera och bevara ditt favoritvin. Setet innehåller en vinöppnare med luftpumpsfunktion, folieskärare, vinstopper med vakuumpump och droppkork med luftningsfunktion. Levereras i en lyxig tubformad presentförpackning.
Mer information
| Vikt | 118 g |
|---|---|
| Dimensioner | 21.5 cm |
| Colour | Silver |
| Material | ABS, Rostfritt stål |
| Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612119006 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 25 x 25 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 21.5 x ø 6 cm |






