173.00 kr
Beskrivning
Njut av en kall dryck med detta set om 4st stainless steel isbitar. De hjälper dig att bevara dryckens smak utan att den späds ut. Setet levereras i en praktisk förvaringsbox. Förvara dem i frysen, de är klara att användas efter endast 3 timmar.
Mer information
| Vikt | 149 g |
|---|---|
| Dimensioner | 2.5 × 2.5 × 2.5 cm |
| Colour | Silver |
| Material | Rostfritt stål |
| Compliance | Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen |
| EAN | 8714612119075 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 40 x 20 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 2.5 x 2.5 x 2.5 cm |






