114.00 kr – 130.00 kr
Beskrivning
Höj ditt dagliga vattenintag med denna vakuumisolerade enfärgade flaska i stainless steel. Håller din dryck varm i upp till 5tim eller kyld upp till 15tim. Denna eleganta flaska passar i de flesta mugghållare och hjälper dig att hålla vätskenivån under kontroll. Volym: 500ml.
Mer information
| Vikt | 260 g |
|---|---|
| Dimensioner | 25.8 cm |
| Colour | Blå, Grå, Grön, Svart, Vit |
| Material | Rostfritt stål, PP |
| Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen |
| EAN | 8714612121252, 8714612121269, 8714612121276, 8714612121283, 8714612121290 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Lasergravyr |
| Max print area | 25 x 100 mm |
| Max colors | 1 |
| Dimensions | 25.8 x ø 6.7 cm |


















