90.00 kr
Beskrivning
Ett rejält måttband med magnet i toppen. Hölje av ABS, detaljer i gummi och bältesclip. Längd 5m/19mm.
Mer information
| Vikt | 206 g |
|---|---|
| Dimensioner | 8 × 7 × 3 cm |
| Colour | röd, svart |
| Material | ABS, Kolstål |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2004/22/EC om mätinstrumen, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC |
| EAN | 8714612064313 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 35 x 20 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 8 x 7 x 3 cm |






