52.00 kr – 77.00 kr
Beskrivning
Hölje av ABS, längd 3m/16mm, detaljer i svart gummi. Bältesclip.
Mer information
| Vikt | 113.4 g |
|---|---|
| Dimensioner | 6 × 6 × 3.5 cm |
| Colour | silver, svart |
| Material | ABS, Kolstål |
| Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv 2004/22/EC om mätinstrumen, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612071212, 8714612071229 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 20 x 20 mm, 30 x 30 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 6 x 6 x 3.5 cm, 7 x 7 x 4 cm |









