43.00 kr
Beskrivning
Öppna dina paket på ett säkert och praktiskt sätt med denna hopvikbara och kompakta kartongkniv. Tack vare designen riskerar du inte att skada innehållet vid öppning. Kartongkniven är tillverkad av hållbart 420 stainless steel.
Mer information
| Vikt | 28 g |
|---|---|
| Dimensioner | 6.8 × 2.3 × 0.8 cm |
| Colour | Svart |
| Material | Rostfritt stål |
| Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612117750 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | Pad Print |
| Max print area | 15 x 5 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 6.8 x 2.3 x 0.8 cm |






