65.00 kr
Beskrivning
18 delar inkl. plåster, sårservetter, bandage, pincett, tejp och sax. Levereras i plåtask (EN 13485:2003).
Mer information
| Vikt | 71.1 g |
|---|---|
| Dimensioner | 3.1 × 7.5 × 9.1 cm |
| Colour | Röd |
| Material | Metall, Metall |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 92/42/EC om medicintekniska produkter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612072004 |
| Packaging | individuall box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 60 x 20 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 3.1 x 7.5 x 9.1 cm |





