131.00 kr
Beskrivning
Bopp Fruit hjälper dig med ditt dagliga intag av vatten och vitaminer. Fruktbehållaren går hela vägen ned i flaskan och möjliggör maximal infusion. Den ikoniskt färgade öppningen gör det lätt att bära den 650 ml stora flaskan så att du kan dricka smaksatt vatten var du vill. Tritan-materialet gör att Bopp Fruit är mycket hållbar. Registrerad design®
Mer information
| Vikt | 230 g |
|---|---|
| Dimensioner | 25 cm |
| Colour | vit, grå |
| Material | Tritan, PP |
| Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Bisfenol A-fria material används |
| EAN | 8714612094211 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 30 x 80 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 25 x ø 8 cm |






