451.00 kr
Beskrivning
Unik designad 15” laptopväska med ett stort huvudfack för din laptop och ett frontfack. Anslut enkelt din powerbank till den integrerade USB laddningsporten och ladda din telefon eller surfplatta i farten. Registrerad design®
Mer information
| Vikt | 530 g |
|---|---|
| Dimensioner | 42 × 29.5 × 6.5 cm |
| Colour | grå, svart |
| Material | Polyester |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten |
| EAN | 8714612105986 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Transfer |
| Max print area | 250 x 150 mm |
| Max colors | 6 |
| Dimensions | 42 x 29.5 x 6.5 cm |






