721.00 kr
Beskrivning
Unik designad 15” laptopryggsäck med ett stort huvudfack för din laptop och ett frontfack. Innovativt handsfree sugkoppssystem på axelremmen för att hålla telefonen på plats när du pendlar. Anslut enkelt din powerbank till den integrerade USB laddningsporten och ladda din telefon eller surfplatta i farten. Registrerad design®
Mer information
| Vikt | 620 g |
|---|---|
| Dimensioner | 46 × 30 × 9 cm |
| Colour | grå, svart |
| Material | Polyester |
| Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen |
| EAN | 8714612105979 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Transfer |
| Max print area | 180 x 250 mm |
| Max colors | 6 |
| Dimensions | 46 x 30 x 9 cm |






