90.00 kr
Beskrivning
Mät den dagliga vätskebalansen med den här smarta designade läckagesäkra vattenflaskan i tritan. Vattendroppen på locket blir större för varje gång du fyller på flaskan och vrider om flaskhalsen, så du håller lätt koll på hur många flaskor du har druckit. Endast handdisk. Volym: 600ml. Registrerad design®
Mer information
| Vikt | 130 g |
|---|---|
| Dimensioner | 23.2 cm |
| Colour | svart, stenkol |
| Material | Tritan, PP |
| Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612114049 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 25 x 80 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 23.2 x ø 7 cm |






