207.00 kr
Beskrivning
Håll lunchen fräsch med denna vakuumisolerade mattermos. Håller värmen upp till 5tim eller kylan upp till 15tim. Insida i 304 SS, på toppen finns en behållare i tritan för till exempel frukt eller nötter. Volym: 380ml.
Mer information
| Vikt | 250 g |
|---|---|
| Dimensioner | 16.2 cm |
| Colour | grå, grå |
| Material | Rostfritt stål, PP |
| Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612113325 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 30 x 80 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 16.2 x ø 8 cm |






