180.00 kr
Beskrivning
Supersnabb billaddare med trippel output. Produkten har två standard USB portar och en USB C output som stödjer power delivery snabbladdning. Du kan ladda din mobil på under en timme om den stödjer PD laddning. Input 12V~ 24V; Type-C output (PD) 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A; Två USB total output: 5V/2.4A. PC hölje och aluminiumlegering på framsidan.
Mer information
| Vikt | 27 g |
|---|---|
| Dimensioner | 3.5 × 2.5 × 6.6 cm |
| Colour | Vit |
| Material | Aluminium, PC |
| Compliance | Överensstämmelse med batteridirektivet 2006/66EC, Skydd mot överbelastning av mobilenheter, Skydd mot toppvärden för elöverföring till enheter, Skydd mot skador på grund av kortslutning, Temperaturreglering mot överhettning, Användning av hållbara A-klass material, Låg energiförbrukning i standby-läge, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Upptäckt av andra främmande föremål förutom mobilenheter, skyddar på så sätt laddare och enheter. |
| EAN | 8714612119242 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 10 x 15 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 3.5 x 2.5 x 6.6 cm |






