57.00 kr
Beskrivning
Denna läckagesäkra vattenflaska kombinerar stil och funktionalitet. Flaskan rymmer 620ml så du kan hålla vätskebalansen under kontroll. Skruvlocket har en metallic finish. Lämpad endast för kallt vatten. BPA-fri.
Mer information
| Vikt | 88 g |
|---|---|
| Dimensioner | 7.2 × 7.2 × 20.7 cm |
| Colour | Blå, genomskinlig, Grön, Svart |
| Material | Polyetylentereftalatglykolsampolymer, Rostfritt stål |
| Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612121115, 8714612121122, 8714612121139, 8714612121146 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 25 x 60 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 7.2 x 7.2 x 20.7 x ø 7.2 cm |















