102.00 kr – 143.00 kr
Beskrivning
Se till att dina varma drycker håller värmen i denna vakuumflaska i stainless steel med ett lock i borstad metall. Skruvlocket är läckagesäkert och det går att dricka från alla håll. Den stora dricköppningen gör flaskan enkel att rengöra. Volym: 425ml. BPA-fri.
Mer information
| Vikt | 276 g |
|---|---|
| Dimensioner | 6.5 × 6.5 × 23 cm |
| Colour | blå, svart, silver, svart, svart, svart, vit, svart |
| Material | Rostfritt stål, PP |
| EAN | 8714612122334, 8714612122341, 8714612122358, 8714612122365 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Digitalt rundtryck 360 |
| Max print area | 204 x 175 mm |
| Max colors | 4 |
| Dimensions | 6.5 x 6.5 x 23 x ø 6.5 cm |















