219.00 kr
Beskrivning
Nya generationen äkta trådlösa öronsnäckor i laddningsfodral. Batteriet på 30 mAh ger en speltid på upp till 4 timmar och laddas upp på 1 timme i laddningsfodralet. De bekväma öronsnäckorna har automatisk parkopplingsfunktion. Med BT 5.0 för smidig anslutning och en räckvidd på upp till 10 meter. Silikonmembran i 3 olika storlekar medföljer. Tillverkade i ABS. Med stereofunktion och mikrofon för att besvara samtal i stereo och touchsensor för att stoppa musiken eller besvara samtal genom att bara röra vid öronsnäckan. PVC-fri micro laddningskabel i TPE medföljer.
Mer information
| Vikt | 38 g |
|---|---|
| Dimensioner | 6.5 × 3.3 × 3.9 cm |
| Colour | Vit |
| Material | ABS, PC |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612122273 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 35 x 10 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 6.5 x 3.3 x 3.9 cm |






