132.00 kr
Beskrivning
Umgås med dina nära och kära eller utmana kollegorna! Innehållande: mikado (plockepinn), kortlek, domino, schack, backgammon. Box i MDF, 17x17x3.7cm, med schackbräde på ena sidan och backgammon på andra. Levereras i kartong.
Mer information
| Vikt | 650 g |
|---|---|
| Dimensioner | 18.4 × 18.4 × 5 cm |
| Colour | vit, röd |
| Material | Trä |
| Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiven 71-1,71-2 och 71-3 om materiella anläggningstillgångar, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612077405 |
| Packaging | Giftbox och sleeve |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 80 x 40 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 18.4 x 18.4 x 5 cm |






