129.00 kr
Beskrivning
5W trådlös billaddare med infraröd sensor. Sensorn upptäcker din telefon och öppnas automatiskt så att du kan placera telefonen i hållaren. Efter att telefonen har placerats i hållaren stängs den automatiskt för att hålla din telefon säkert på plats och den kommer då att påbörja laddningen. Tillverkad i ABS och akryl. Kompatibel med alla QI-aktiverade enheter som senaste generationen Android, iPhone 8 och upp. Input: 5V/2A. Trådlös output: 5V/1A. 80cm micro UAB-kabel medföljer. Passar de vanligaste telefonstorlekarna på marknaden.
Mer information
| Vikt | 216 g |
|---|---|
| Dimensioner | 11.9 × 7.2 × 3.5 cm |
| Colour | Svart |
| Material | ABS, Akryl |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med direktiv EN 50498 om elektronisk utrustning för eftermontering i fordon, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Låg energiförbrukning i standby-läge, Användning av hållbara A-klass material, Temperaturreglering mot överhettning, Skydd mot skador på grund av kortslutning, Skydd mot toppvärden för elöverföring till enheter, Skydd mot överbelastning av mobilenheter, Upptäckt av andra främmande föremål förutom mobilenheter, skyddar på så sätt laddare och enheter., Upptäckt av andra främmande föremål förutom mobilenheter, skyddar på så sätt laddare och enheter., Skydd mot överbelastning av mobilenheter, Skydd mot toppvärden för elöverföring till enheter, Skydd mot skador på grund av kortslutning, Temperaturreglering mot överhettning, Låg energiförbrukning i standby-läge, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar, Användning av hållbara A-klass material |
| EAN | 8714612115060, 8714612115053 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | Tampotryck, Lasergravyr |
| Max print area | 35 x 10 mm, 20 x 35 mm |
| Max colors | 5, 1 |
| Dimensions | 11.9 x 7.2 x 3.5 cm, 8.8 x 5.7 x 3.3 cm |









