52.00 kr
Beskrivning
Förhindra att din bil blir stulen! Detta bilnyckelskydd ger en komplett signalblockerare för din keyless go-bilnyckel. Det förhindrar tjuvar från att plocka upp och vidarebefordra signaler från din keyless go-bilnyckel, skyddar mot inbrott och tjuvstart av din bil.Tillverkad av dubbelvävssignalblockerande nano-material inuti och skyddande skiktdesign. Med nyckelring.
Mer information
| Vikt | 38.7 g |
|---|---|
| Dimensioner | 12.5 × 8.5 × 0.8 cm |
| Colour | Svart |
| Material | PU |
| Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, PVC-material används inte, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC |
| EAN | 8714612114308 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Transfer |
| Max print area | 40 x 40 mm |
| Max colors | 6 |
| Dimensions | 12.5 x 8.5 x 0.8 cm |






