244.00 kr
Beskrivning
Supersnabb 30W väggladdare med power delivery, tillverkad i ABS. Laddaren har en USB 2A output port och en type C output som stödjer power delivery snabbladdning. Detta möjliggör laddning av din mobila enhet på under en timme om enheten stödjer power delivery. Input 100-240V; Type-C output (PD): 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A; USB output: 5V/2.4A (max) Total effekt: 30W.
Mer information
| Vikt | 81 g |
|---|---|
| Dimensioner | 8.6 × 4 × 2.2 cm |
| Colour | Vit |
| Material | ABS |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Låg energiförbrukning i standby-läge, Användning av hållbara A-klass material, Temperaturreglering mot överhettning, Skydd mot skador på grund av kortslutning, Skydd mot toppvärden för elöverföring till enheter, Skydd mot överbelastning av mobilenheter, Upptäckt av andra främmande föremål förutom mobilenheter, skyddar på så sätt laddare och enheter. |
| EAN | 8714612119235 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 25 x 30 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 8.6 x 4 x 2.2 cm |






