129.00 kr
Beskrivning
Fyrkantigt paraply i 190T pongee polyester med svart skaft och ribbor i fiberglas. Manuell öppning. Den fyrkantiga formen erbjuder en bra och stor tryckyta.
Mer information
| Vikt | 487 g |
|---|---|
| Dimensioner | 92 cm |
| Colour | Svart |
| Material | Polyester, Glasfiber |
| Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612116685 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Transfer |
| Max print area | 200 x 120 mm |
| Max colors | 6 |
| Dimensions | 92 x ø 102 cm |






