129.00 kr
Beskrivning
23’’ vändbart paraply i 190T pongee tyg med manuell öppning och stängning. Ribbor och ram i fiberglas, vindtätt system.
Mer information
| Vikt | 440 g |
|---|---|
| Dimensioner | 4.5 × 85 cm |
| Colour | Blå, Grå, Röd |
| Material | Polyester |
| Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen |
| EAN | 8714612106051, 8714612106075, 8714612106082 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Transfer |
| Max print area | 220 x 150 mm |
| Max colors | 6 |
| Dimensions | 4.5 x 85 x ø 115 cm |












