8.00 kr
Beskrivning
Isskrapa i semitransparent PP, kantens tjocklek är 0,6mm.
Mer information
| Vikt | 45 g |
|---|---|
| Dimensioner | 21.4 × 8.8 × 0.6 cm |
| Colour | Blå, Röd, Vit |
| Material | PS |
| Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612122693, 8714612123157, 8714612129067 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 30 x 60 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 21.4 x 8.8 x 0.6 cm |












