54.00 kr
Beskrivning
Trådlös laddare i vetefiber (30%) blandat med ABS för laddning av alla trådlösa enheter. Med silikonring som håller telefonen på plats. LED-lampan indikerar att enheten laddar. Kompatibel med alla QI-aktiverade enheter som senaste generationen Android, iPhone 8 och upp. Input: 5V/1.5A. trådlös Output: 5V/1A, 5W. 50cm PVC-fri micro USB kabel i TPE medföljer.
Mer information
| Vikt | 31 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 cm |
| Colour | Brun |
| Material | Vete strå, ABS |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1999/5/EC om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Låg energiförbrukning i standby-läge, Användning av hållbara A-klass material, Temperaturreglering mot överhettning, Skydd mot toppvärden för elöverföring till enheter, Skydd mot överbelastning av mobilenheter, Upptäckt av andra främmande föremål förutom mobilenheter, skyddar på så sätt laddare och enheter., Skydd mot skador på grund av kortslutning |
| EAN | 8714612121917 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 45 x 45 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 1 x ø 7 cm |






