72.00 kr
Beskrivning
3 delar trädgårdsset i trä med en stor spade, en lite spade och en räfsa. Förvaringsfodral i polyester medföljer som du kan fästa på höften. Bälte med spänne, justerbart upp till 120 cm.
Mer information
| Vikt | 154 g |
|---|---|
| Dimensioner | 6 × 3 × 1.7 cm |
| Colour | grön, svart |
| Material | Järn, Trä |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612119471 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | Transfer |
| Max print area | 15 x 60 mm |
| Max colors | 6 |
| Dimensions | 6 x 3 x 1.7 cm |






