65.00 kr
Beskrivning
Designen gör så att du kan använda kabeln för att ladda din enhet och dessutom användas som ett ställ (endast type C och IOS telefoner). Den 100cm långa kabeln är tillverkad av PVC-fria TPE-material. Med type C och dubbelsidig kontakt för IOS och Android enheter som kräver micro USB.
Mer information
| Vikt | 26 g |
|---|---|
| Dimensioner | 100 × 2 × 1 cm |
| Colour | Svart |
| Material | TPE, Aluminium |
| Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen |
| EAN | 8714612120361 |
| Packaging | Polybag och individuell box |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 20 x 7 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 100 x 2 x 1 cm |






