259.00 kr
Beskrivning
Denna 500D polyester ryggsäck i två färgtoner har ett huvudfack för dina badkläder och ett kylfack i botten med plats för upp till 8 burkar. Lätt att ändra till toteväska med bärremmarna.
Mer information
| Vikt | 440 g |
|---|---|
| Dimensioner | 26 × 17 × 45 cm |
| Colour | grå, svart |
| Material | Polyester, PEVA |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC om livsmedelssäkerhet, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08 |
| EAN | 8714612108031 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Transfer |
| Max print area | 90 x 90 mm |
| Max colors | 6 |
| Dimensions | 26 x 17 x 45 cm |






