43.00 kr
Beskrivning
Lyxig flätad 3 i 1 kabel med type C och dubbelsidig kontakt för iOS och Android-enheter som kräver micro USB. Flätad nylonkabel med kontakter tillverkad i hållbar aluminium. Endast lämpad för laddning. Längd 120cm.
Mer information
| Vikt | 33 g |
|---|---|
| Dimensioner | 124 cm |
| Colour | Grå |
| Material | Nylon, Aluminium |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612111291 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 23 x 8 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 124 x ø 0.5 cm |






