9.70 kr
Beskrivning
Universell 3,5 mm ljudsplitter i ABS som gör det möjligt för två personer att lyssna på samma musik samtidigt med sina egna hörlurar. Splittern har en touchpenna som fungerar på alla mobila enheters pekskärmar. Registrerad design®
Mer information
| Vikt | 7 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1 × 3.7 × 6.4 cm |
| Colour | blå, vit |
| Material | ABS, Metall |
| Compliance | Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med direktiv 2004/108/EC om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC |
| EAN | 8714612095003, 8714612092460, 8714612092477 |
| Packaging | individuall box |
| Print technique | Pad Print |
| Max print area | 15 x 3 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 1 x 3.7 x 6.4 cm |












