97.00 kr
Beskrivning
Blanda och servera en fräsch sallad med stil med dessa Ukiyo bambu salladsbestick. Njut av en kombination av minimalistisk design och bambu för en naturlig touch på matbordet. Levereras i en giftbox av kraftpapper.
Mer information
| Vikt | 10 g |
|---|---|
| Dimensioner | 30 × 6.5 × 1.3 cm |
| Colour | Brun |
| Material | Bambu |
| Compliance | Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter |
| EAN | 8714612127582 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | CO2 gravyr |
| Max print area | 8 x 100 mm |
| Max colors | 1 |
| Dimensions | 30 x 6.5 x 1.3 cm |






