- Minimum quantity should 101 of “Hygienisk noll-kontakt nyckelring i mässing”
360.00 kr
Beskrivning
Ett kraftpaket till verktyg! Mångsidigt och hållbart multitool som passar bra att använda både inomhus och utomhus. Tillverkad i aluminium med verktyg i förstklassig 420 stainless steel, helt i svart. De 13 funktionerna inkluderar: Kniv (med lås), fil, såg, stor slitsad skruvmejsel (med lås), Philips skruvmejsel, slitsad skruvmejsel, tång, standardtång, avbitartång, flasköppnare, skruvmejsel, bältesskärare, kartongkniv. Levereras i giftbox.
Mer information
| Vikt | 239.6 g |
|---|---|
| Dimensioner | 11.7 × 3.8 × 1.9 cm |
| Colour | Svart |
| Material | Rostfritt stål |
| Compliance | Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612126646 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | Lasergravyr |
| Max print area | 35 x 8 mm |
| Max colors | 1 |
| Dimensions | 11.7 x 3.8 x 1.9 cm |






