114.00 kr
Beskrivning
Arbeta noggrannt och se till att alla detaljer är perfekta med denna 10cm aluminiumlinjal i fickformat. Linjalen har en magnetisk bas för att fästa den på metallytor och stötdämpande ändstycken av gummi. Med handledsrem i polyester. Noggrannhet 0,5mm.
Mer information
| Vikt | 111 g |
|---|---|
| Dimensioner | 10 × 4.8 × 2 cm |
| Colour | Grå |
| Material | Aluminium,ABS |
| Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612140260 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | Lasergravyr |
| Max print area | 70 x 8 mm |
| Max colors | 1 |
| Dimensions | 10 x 4.8 x 2 cm |






