63.00 kr
Beskrivning
Höj ditt dagliga vattenintag med denna läckagesäkra vattenflaska med lock och botten i stainless steel och med transparent kropp. Denna eleganta flaska passar i de flesta mugghållare och hjälper dig att hålla vätskenivån under kontroll. Volym: 500ml. BPA-fri.
Mer information
| Vikt | 113 g |
|---|---|
| Dimensioner | 26.2 cm |
| Colour | Blå, genomskinlig, Svart |
| Material | Polyetylentereftalatglykolsampolymer, Rostfritt stål |
| Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612121443, 8714612121450, 8714612121467 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 25 x 70 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 26.2 x ø 7.1 cm |












