67.00 kr
Beskrivning
Rejäl tapetkniv i zinklegering. Med skjutknapp för att säkerställa att bladet alltid dras tillbaka efter användning. Ett 11-921 reservblad medföljer som förvaras inuti skaftet. Bladen är tillverkade i stainless steel.
Mer information
| Vikt | 116 g |
|---|---|
| Dimensioner | 16 × 3.5 × 2 cm |
| Colour | Silver |
| Material | Zinklegering, stål |
| Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv 2005/84/EC om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08 |
| EAN | 8714612119433 |
| Packaging | Giftbox |
| Print technique | Tampotryck |
| Max print area | 15 x 15 mm |
| Max colors | 5 |
| Dimensions | 16 x 3.5 x 2 cm |






