131.00 kr – 138.00 kr
Beskrivning
Vadderad laptopsleeve med magnetisk stängning. Med plats för 15.6″ laptop. På baksidan finns 2 fack för tillbehör. PVC-fri.
Mer information
| Vikt | 235 g |
|---|---|
| Dimensioner | 43 × 29 × 1 cm |
| Colour | Blå, Grå, Svart |
| Material | Polyester, PU |
| Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, PVC-material används inte, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| EAN | 8714612113141, 8714612113158, 8714612113165 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Transfer |
| Max print area | 250 x 80 mm |
| Max colors | 6 |
| Dimensions | 43 x 29 x 1 cm |












