43.00 kr
Beskrivning
Necessär i 600D polyester med tillräckligt utrymme för alla dina skönhetsprodukter och smink. PVC-fri.
Mer information
| Vikt | 75 g |
|---|---|
| Dimensioner | 8 × 24 × 13 cm |
| Colour | stenkol, svart |
| Material | Polyester |
| Compliance | Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, PVC-material används inte |
| EAN | 8714612096024 |
| Packaging | Polybag och bulk |
| Print technique | Transfer |
| Max print area | 120 x 70 mm |
| Max colors | 6 |
| Dimensions | 8 x 24 x 13 cm |






